Vodní pólo Kometa Brno
mladší žáci r. nar. 2010 a mladší

O nás, vodním póle Komety BrnoProč vodní pólo?

1) Vodní pólo je velmi zdravý sport, který rovnoměrně zatěžuje celé tělo. Oproti ostatním sportům nevede k svalové dysbalanci, nepřetěžuje kolena a klouby je a sportem, který je možné hrát do
pozdního věku.

2) Pobyt ve vodě otužuje a celkově zvyšuje imunitu a snižuje nemocnost.

3) Vodní pólo je týmový sport. Hráči a hráčky našeho oddílu se od mala učí zapojovat a aktivně se angažovat v kolektivu. To vyvíjí jejich celkové schopnosti spolupráce a komunikace v týmu,
které jsou následně zužitkovány ve škole, v práci i v osobním životě.

4) Vodní pólo je zábavná forma plavání. Téměř každé dítě miluje házet si s míčkem ve vodě, když je s rodinou či kamarády u moře nebo na přehradě. V našem oddíle nabízíme možnost dělat tuto zábavu profesionálně.

5) Vodní pólo nabízí stabilní růst. V Kometě Brno máme obsazeny všechny kategorie, od nejmladší přípravky až po zastoupení mužského A týmu v nejvyšší lize v České republice.

6) Kometa Brno se aktivně angažuje na národní i mezinárodní úrovni. Hráči a hráčky našeho klubu
cestují po celé republice i zahraničí a poznávají zajímavá místa.

7) Kromě pravidelných tréninků a turnajů organizujeme celou řadu táborů a soustředění, které stmelují kolektiv a u dětí opět vedou k navazování přátelských vztahů.

8) Tréninky jsou vedeny zábavnou formou. V Kometě působí profesionální trenérský kolektiv, který má bohaté herní i manažerské zkušenosti a vodní pólo je pro něj největším koníčkem.

9) V Kometě funguje propracovaný tréninkový, motivační a odměnový systém,
který děti doslova pohltí a maximálně je „vtáhne“ do děje. Vodní pólo naše hráče baví.

10) Je ve srovnání s jinými profesionálními sporty finančně nenáročé, kdy nejsou kladeny speciální požadavky na zvláštní výbavu či speciální herní prostředí.